Fotografia: Portfolio

Fotografia to nie tylko technika zapisu obrazu i nowinki sprzętowe. Fotografia to zapisane w obrazie wyczucie, estetyka, emocje, klimat, światło, a techniczne kompozycja, geometria, barwa. Na jedno, dobrze zrobione zdjęcie składa się więc aspekt artystyczny oraz bardzo istotny aspekt techniczny. Inaczej nie ma mowy o profesjonalnie wykonanym zdjęciu. Kontrola na światłem, kompozycją i pozostałymi elementami, za pośrednictwem małego wizjera aparatu fotograficznego pozwala na uzyskanie zadowalających efektów na jednym, zamrożonym w ruchu obrazie. Jest jeszcze jeden, bardzo ważny element, unikalny dla każdego fotografa:

 

Styl.

Z początku może to brzmieć dość banalnie. Ale wystarczy obejrzeć, nawet pobieżnie, zdjęcia znanych, niemal już legendarnych fotografów, takich jak Avedon czy Guy Bourdin by dostrzec, dwa zupełnie inne style widoczne w fotografiach ich autorstwa. Każdy fotograf ma niezaprzeczalnie swój styl, nawet 18 letnia dziewczyna czy przedszkolak- jeśli tylko robią zdjęcia jako hobby, a nie z przypadku- mają swoje dwa, odrębne style. Jedną sytuację można sfotografować na nieskończenie wiele sposobów, z których tylko kilka wybranych będzie naprawdę dobrymi fotografiami.

Autor zdjęć: M. Bratek.

Co oferujemy w fotografii?

Proponujemy wachlarz różnych, dopasowanych pod potrzeby klienta i specyfikę branży, usług z zakresu fotografii studyjnej i plenerowej. Każda z przedstawionych poniżej typów usług charakteryzuje się odrębnym wachlarzem możliwości dostępnym dla potrzeb klienta. Szczegóły znajdują się w dokładnej ofercie w raz z cennikiem – wystarczy wybrać odpowiedni odnośnik.

 

Sesje Aktorskie – oferta i cennik.

Sesje Biznesowe – oferta i cennik.

Fotografię Reklamową – oferta i cennik.

Fotografię Produktową – oferta i cennik.

Fotografię Mody – oferta i cennik.

Fotografia Krajobrazowa – oferta i cennik.

Fotografia Architektury – oferta i cennik.

 

 

Postaw na profesjonalną fotografię artystyczną. Reklamuj się w dobrym guście.