Fotografia Artystyczna i Reklamowa


Nic nie sprzedaje produktu lepiej niż genialne zdjęcie i dobra kampania reklamowa.


 

Fotografia reklamowa jest wykonywana w mocno zaaranżowanych warunkach studyjnych lub plenerowych, aby wydobyć maksimum atrakcyjności danego produktu, a w następstwie dobrze ten produkt sprzedać. Takie fotografie są wykorzystywane we wszelkiego rodzaju plakatach reklamowych, szyldach, bilbordach, wszelkiego rodzaju mediach drukowanych oraz w internecie. Ponieważ Twój klient decyduje się na zakup danego produktu na podstawie fotografii, niezmierne ważna jest jakość wykonania oraz kontekst marketingowy fotografii i samego produktu. Dlatego przywiązujemy wagę nie tylko do aspektów graficznych, ale także do całej kampanii reklamowej, otoczki, atmosfery wokół produktu.

 

Zapewniamy:

-analizę produktu i odpowiednie dopasowanie stylistyki zdjęć

-dopasowanie aranżacji do produktu (to co nazywamy „pomysłem na zdjęcie”)

-profesjonalny retusz wykonywanych przez nas zdjęć (w standardzie do każdej sesji zdjęciowej czy produktowej)

-konsultacje ze specjalistą ds. komunikacji i wizerunku

-korekcję kolorystyczną fotografii

-zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (20-35 megapikseli)

-zdjęcia w niskiej rozdzielczości, łatwe do rozpowszechnienia w internecie (Google+, Facebook itp.)

 

Cennik sesji reklamowych:

Kreatywne sesje reklamowe to bardzo szerokie zagadnienie, które ciężko wprawić w ramy jednoznaczne cennika – większość produktów oraz klientów posiada indywidualne potrzeby. Poniżej przedstawiony cennik przedstawia ceny orientacyjne za zdjęcia aranżowane:

 

Ekonomiczna sesja reklamowa – 350zł / sesję

W cenie: Produkt przedstawiony w aranżowanym oświetleniu, uwydatnienie pozytywnych cech produktu, korzystny retusz oraz korekcja kolorystyczna, wybór tylko kilku najlepszych fotografii

Podstawowa sesja reklamowa – 450zł / sesję

W cenie: Aranżowane oświetlenie kilkukrotnie podczas sesji, uwydatnienie pozytywnych cech produktu, korzystny retusz oraz korekcja kolorystyczna, przedstawienie produktu w kilku różnych ujęciach, wybór tylko kilku najlepszych fotografii;

Zaawansowana sesja reklamowa – 550zł / sesję.

W cenie: Aranżacja oświetlenia kilkukrotnie podczas sesji, uwydatnienie pozytywnych cech produktu, korzystny retusz oraz korekcja kolorystyczna, przedstawienie produktu w wielu różnych ujęciach, wybór najlepszych fotografii z pomocą specjalisty ds marketingu, komunikacji i wizerunku. Zalecamy wybór tej sesji w przypadku gdy zdjęcia mają być częścią kampanii reklamowej lub integralną, spójną częścią materiałów drukowanych (katalogi, media, broszury, billboardy)

Kreatywna sesja reklamowa – 600 – 1500zł / sesję.

Do tego typu sesji podchodzimy odrobinę inaczej niż do pozostałych. W cenie, która zależy finalnie od produktu, klient otrzymuje: analizę produktu, scenariusz sesji reklamowej, aranżację i przedstawienie produktu w co najmniej kilku ujęciach i scenografiach, istnieje możliwość wynajęcia modela/modeli. Fotografie mogą zostać poddane intensywnemu retuszowi i korekcji (w zależności od intencji klienta), a jeśli kampania reklamowa będzie tego wymagać to zdjęcia nie muszą być ograniczone do jednej stylistyki. W tej opcji gwarantujemy produkt spójny, o sporej zawartości kontekstu marketingowego.