Koncerty i Teledyski

Oferujemy kompleksowe realizacje: nagrywanie teledysków, relacji video i fotorelacji z koncertów, muzyczne filmy korporacyjne i indywidualne, filmy dokumentalne i reportaże, promocyjne formy audio-wizualne aktorów, modelek, modeli. Kreatywna produkcja filmów i teledysków to nasza pasja, zawsze dajemy z siebie jak najwięcej na każdym etapie produkcji video-klipu poczynając od pierwszego spotkania z Tobą, a kończąc na umieszczeniu filmu w internecie czy telewizji. Niezbędne jest dobrze wyposażone zaplecze techniczne pozwalające na uzyskanie ujęć profesjonalnych, z górnej półki dlatego dysponujemy własnym sprzętem, dzięki czemu nie ogranicza nas czas użytkowania i zawsze jesteśmy w stanie osiągnąć maksymalnie dobre efekty. W przypadku wynajmowania sprzętu, takiej możliwości by nie było, ponieważ przeciągające się dni i godziny zdjęciowe potrafiłyby generować ogromne koszty dodatkowe, nie ujęte we wcześniejszym kosztorysie.

 

Realizujemy:

-relacje z imprez firmowych, zlotów i nie tylko

-koncertowe fotorelacje

-reportaże z wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i innych

-relacje z wydarzeń motoryzacyjnych

-skróty wydarzeń z w/w imprez

-montaż na zlecenie z materiałów nadesłanych przez klienta

 

Zapewniamy:

– zaawansowane zaplecze sprzętowe

– przygotowanie scenariusza

– pracę według gotowego scenariusza klienta lub jego głównego zamysłu

– zorganizowaną i skuteczną pracę naszego zespołu

– komplet dokumentacji do wglądu klienta- wszystko czarno na białym 🙂

– materiał wysokiej jakości – od Full HD po zaawansowane produkcje w 4K, Ultra HD.

– możliwość zamówienia dodatkowego fotografa lub operatora kamery.

-masę dodatków opisanych poniżej 🙂

 


 Produkcja filmu, wykonanego profesjonalnie i według obowiązujących standardów, składa się z kilku istotnych etapów:


 

Preprodukcja:

 • Rozmowa i zapoznanie się z Twoją wizją, pomysłem, czy scenariuszem wstępnym. Zawsze liczymy się z Twoim zdaniem, jesteś kluczowym elementem całej produkcji jeśli tylko wyrażasz taką chęć.
 • Tworzymy niezbędną dokumentację kreacyjną oraz techniczną. kalkulujemy koszty produkcji.
 • Przestępujemy do prac nad scenariuszem (scenopisem).
 • Określamy niezbędne terminy, liczbę dni zdjęciowych, lokalizacje oraz załatwiamy niezbędne pozwolenia.

Produkcja:

 • Kluczowa faza całego projektu, czyli przystępujemy do realizacji zdjęć.
 • Wykorzystujemy maksimum naszego zasobu ludzkiego, technicznego, realizacyjnego oraz przede wszystkim doświadczenie i wiedzę w produkcji filmowej.
 • Rozwiązujemy wszelkie napotkane problemy i niedogodności

Postprodukcja:

 • Montaż materiału filmowego, synchronizacja z materiałem dźwiękowym
 • Korekcja barwna, koloryzacja, efekty specjalne i animacje
 • Dogrywanie post-synchronów
 • Przygotowanie wersji emisyjnej filmu.

 


Bez ludzi, którzy poświęcają praktycznie cały swój czas, serce i wiedzę na produkcję filmów, nagrywanie teledysków, nie byłoby mowy o dobrych efektach.


 

Dlatego największą wagę przywiązujemy właśnie do osób z którymi przychodzi pracować na planie filmowym oraz w studiu produkcyjnym. Nagrywanie teledysków, filmów, reportaży to nasza pasja. Produkcja filmowa jest tak specyficzna, że nie sposób zmieścić się w ściśle ustalonych ramach czasowych, co wymaga wielu wyrzeczeń, między innymi pozbawienia się wolnego czasu. Ale tak jest dobrze i wszyscy kochamy to co robimy, choć może wydawać się to bardzo dziwne :). Lubimy trudne warunki, wyzwania, lubimy poświęcać swój czas by móc później oglądać wspaniałe efekty  naszej pracy i dzielić się nimi ze światem- niezastąpione uczucie 🙂 Również praca w studio jest często potrafi być bardzo wyczerpująca, szczególnie gdy siedzimy nad samym scenariuszem kilka dni i nocy. Bez wątpliwości jest to jedyna droga pozwalająca uzyskać efekty, które zadowolą Ciebie jako naszego zleceniodawcę, oraz nas, jako twórców pewnego dzieła artystycznego.

 


 Ładunek Artystyczny + Technologia + Wiedza


 

Te trzy podstawowe elementy tylko i wyłącznie w połączeniu ze sobą są w stanie zagwarantować film promocyjny czy teledysk który zapadnie głęboko w pamięć potencjalnym widzom. Samym artyzmem twórca co najwyżej może zaimponować wąskiemu gronu odbiorców podobnych do siebie. Najlepsza technologia i podręcznikowe zasady zagwarantują najnudniejszy film na youtubie, który nie może przerkoczyć 1000 wyświetleń, ale wszyscy go lubią, Samą wiedzą na temat sprzętu czy realizacji filmów jeszcze nie udało się nagrać nic sensownego :). Nie ignoruj tych trzech, podstawowych elementów, które są w stanie działać tylko wyłącznie, gdy zestawisz je razem w jednej, sensownej produkcji. Nagrywanie teledysków, produkcja filmów są pewną sztuką, ale dostępną i przy zaangażowaniu całej ekipy efekt końcowy jest na bardzo wysokim poziomie.